Citronix
Limitronic
Drukarki małych znaków

Drukarki Citronix CIJ

Amerykańskie drukarki przemysłowe, pracujące w technologii CIJ (ciągłego strumienia tuszu), to pewny i solidny produkt, oparty na przemyślanym projekcie inżynierów z Arlington w stanie Texas. Wyprodukowany w USA. Żadnych udziwnień: proste i sprawdzone rozwiązania, solidna konstrukcja – to klucz do długotrwałej i bezproblemowej pracy, czego potwierdzeniem jest długa, 30-miesięczna gwarancja, którą Citronix, jako pierwszy na rynku, wprowadził w standardzie dla swoich drukarek.

Drukarki te doskonale zdają egzamin w niemal każdej gałęzi przemysłu: od spożywczego, przez chemiczny, farmaceutyczny, budowlany, elektroniczny, na metalurgicznym i samochodowym kończąc. Znakomicie sprawdzają się na liniach produkcyjnych, zarówno jako elementy większych ciągów produkcyjnych, jak i poszczególnych maszyn. Wyposażenie opcjonalne i specjalistyczne oprogramowanie ułatwiają integrację i znakowanie z wykorzystaniem rozbudowanych baz danych.

Również pojedyncze stanowisko drukujące nie stanowi problemu – wystarczy podajnik, stolik, Citronix – i drukujemy! Data produkcji, godzina, nr partii, termin przydatności. Kody kreskowe i QR, logo czy znaki ostrzegawcze – praktycznie każdy produkt, który bierzemy dziś do ręki, posiada nadruk wykonany taką drukarką.

Dzięki atramentom o zróżnicowanych właściwościach, możliwy jest druk na niemal dowolnej powierzchni, nawet tej mającej kontakt z żywnością (a również bezpośrednio na niej – np. na jajkach). Specjalny system uzupełniania atramentu zabezpiecza przed pobrudzeniem obsługi i zapewnia dobór właściwego środka.

Szeroki wachlarz modeli pozwala dobrać drukarkę pod kątem potrzeb klienta. Obecnie, na rynku dostępna jest najnowsza, piąta generacja drukarek Citronix:

Citronix ci5200

Zobacz więcej

Citronix ci5300

Zobacz więcej

Citronix ci5500

Zobacz więcej

Citronix ci5650

Zobacz więcej

Chcesz znakować i potrzebujesz drukarki? Masz pytanie bądź szukasz pomocy?