Citronix
Limitronic
Druk wysokiej rozdzielczości

Drukarki Limitronic Hi-Res

Limitronic S.L. to producent przemysłowych drukarek wysokiej rozdzielczości (Hi-Res), mieszczący się w stolicy hiszpańskiej prowincji Castellón. Historia regionu, jego geografia i związana z tym filozofia mieszkańców mają swoje odzwierciedlenie w oferowanym produkcie: drukarki Limitronic są solidne, wysokiej jakości i bardzo pewne w eksploatacji.

Powściągliwy, stonowany design kryje w sobie obietnice niczym przysłowiowy Mercedes – długie przebiegi, bezawaryjność, ekonomiczność eksploatacji. Nawiasem mówiąc – Mercedes to imię hiszpańskie.

Oprócz niskich kosztów eksploatacji i wysokiej jakości – zarówno druku, jak i wykonania samego urządzenia – drukarki te oferują duże możliwości aranżacji i dostosowania do potrzeb klienta. W zależności od znakowanej powierzchni, możliwy jest druk tuszami olejowymi (na tradycyjnych kartonach i tekturach), jak i utwardzanymi światłem UV (na powierzchniach niechłonnych: powlekanych kartonach, szkle, metalu, drewnie, tworzywach sztucznych, tekstyliach, styropianie itp.). Drukować można dowolne elementy: tekst, liczby, kody kreskowe, kody QR i 2D, grafikę (również zdjęcia) – w kolorze, w trybie CMYK i jednobarwnie, w skali odcieni szarości.

Standardowe pole nadruku ma wysokość 70mm, ale w zależności od konfiguracji drukarki, możliwe jest jego zwielokrotnienie: do 140, 210 i 280mm – a nawet więcej. Dostępna rozdzielczość pionowa to 180 lub 360dpi.

Obecnie w ofercie dostępne są drukarki z trzech serii Limitag (v5, v6 i v7), podzielone na 2 linie tematyczne:

Limitronic Color

Zobacz więcej

Limitag Mono

Zobacz więcej

Chcesz znakować i potrzebujesz drukarki? Masz pytanie bądź szukasz pomocy?