Citronix
Limitronic
Naprawa bez wymiany połowy drukarki

Łatwość naprawy

Awaria to nie katastrofa finansowa!

Czerwone światło i brzęczyk na końcu hali. Idziesz zobaczyć co się stało, a po drodze zastanawiasz się, co tym razem i jak to wytłumaczyć w Finansowym? Elektroda w głowicy, ale wymienić trzeba całą głowicę, bo jest „nierozbieralna”? Czujnik padł, ale wyjąć trzeba cały rdzeń drukujący, bo jest zaczipowany i po prostu „ten typ tak ma”? Nawet, jeśli nie zużył choćby połowy tuszu?

Cóż – to nie u nas! Nasze drukarki cechuje prosty i przemyślany projekt. Można nawet powiedzieć: minimalizm technologiczny – ale ta prostota działa na Twoją korzyść. Zepsuta elektroda odchylająca? Proszę bardzo – wymieniamy ją. Czujnik ciśnienia? Nie ma problemu – oto nowy. Sam czujnik, nie cały rdzeń. Same elektrody – nie cała głowica.

Citronix i Limitronic nie stosują gotowych, zapieczętowanych modułów – większość elementów można wykręcić i wymienić. Naprawić – bez konieczności podmiany połowy „wnętrzności” drukarki. A konstrukcja układu pozwala odzyskać większość atramentu do ponownego użycia. Twój portfel może odetchnąć z ulgą.

Zadzwoń i przekonaj się.

Podobne funkcje:

ci EasyServ

Zobacz więcej

Otwarta architektura

Zobacz więcej

Gwarancja Citronix

Zobacz więcej

Prosta inżynieria

Zobacz więcej

Przejrzyste menu

Zobacz więcej

Występuje w:

Citronix ci5200

Zobacz więcej

Limitag Mono

Zobacz więcej

Citronix ci5500

Zobacz więcej

Limitronic Color

Zobacz więcej

Chcesz znakować i potrzebujesz drukarki? Masz pytanie bądź szukasz pomocy?