Citronix
Limitronic
Konfigurujemy drukarkę specjalnie dla Ciebie

Otwarta architektura

Dostosuj drukarkę do swoich potrzeb – kiedy tylko tego potrzebujesz

Drukujesz etykiety z obu stron opakowania: pudło za pudłem, dzień za dniem. Wszystko w jednym cyklu, niezmiennie od roku albo dłużej. Nagle dzwoni klient i mówi: zostawmy te etykiety, potrzebuję logo, ale duże. Dwukrotnie większe, niż etykieta. Da radę? Jasne! Żaden problem!

Otwarta architektura drukarek Limitronic pozwala na podłączenie kilku głowic do jednego kontrolera, ale w sposób niezależny – każda może drukować co innego i w innym momencie, niż pozostałe. Ich konstrukcja i sposób mocowania umożliwiają montowanie ich w różnych miejscach stanowiska znakującego, a w razie potrzeby – przeniesienie ich w inne miejsce, czy zgrupowanie kilku na raz, aby drukowały większy obraz – tak, jak na ilustracjach powyżej.

Dzięki temu, drukując małe etykiety na dwóch stronach opakowania, bez problemu przestawisz linię na druk dużo większego logo na jednej stronie. Chcesz drukować to samo z drugiej strony albo na wierzchu pudełka? Masz jedną głowicę, a musisz drukować w kilku różnych miejscach, z różnych stron na raz? Żaden problem! Nie musisz kupować nowej drukarki – po prostu zmodernizuj starą. Dostaw nowe głowice, albo zamień te, co masz. Dostosuj kontroler i gotowe! Zobacz, jakie to proste!

Po prostu zadzwoń.

Podobne funkcje:

Prosta inżynieria

Zobacz więcej

Przejrzyste menu

Zobacz więcej

Łatwość naprawy

Zobacz więcej

Występuje w:

Limitag Mono

Zobacz więcej

Limitronic Color

Zobacz więcej

Chcesz znakować i potrzebujesz drukarki? Masz pytanie bądź szukasz pomocy?